Obchodné podmienky

Odporúčanie pre zákazníkov: Pri preberaní tovaru od zamestnanca prepravnej služby, si prosím vždy skontrolujte, či obal doručenej zásielky nie je poškodený. Pokiaľ je obal poškodený, jasne a zrozumiteľne to napíšte do dodacieho listu, ako podozrenie na skrytú závadu. Výrazne to uľahčí priebeh vybavovania prípadnej reklamácie. Aj napriek tomu, že spolupracujeme len s overenými prepravcami, nie je možné na všetkých dodaných zásielkách zamedziť prípadnému poškodeniu obalu a tovaru počas prepravy a manipulácie. Ďakujeme za pochopenie.

Výber z obchodných a dodacích podmienok

Toto je len výber zo všeobecných obchodných podmienok, ktorými sa riadia naše obchodné prípady. Ich úplné znenie nájdete tu:

Záruka 2 roky

Za funkčnosť dodávaného tovaru ručíme 2 roky (pokiaľ nie je uvedené ináč v popise tovaru). Záručná lehota začína plynúť prevzatím tovaru.

Právo na vrátenie tovaru

Štandard: Na vrátenie, alebo výmenu tovaru máte právo do 14 dní, od prebratia tovaru. Vrátený tovar musí byť zabalený v originálnom obale a taktiež nesmie mať známky používania, alebo montáže. Dobropis Vám bude vystavený obratom. Náklady na dopravu vrátenia tovaru, s ktorým nie je spokojný kupujúci, hradí v plnej výške kupujúcí. Kupujúcí môže na dopravu tovaru späť do Borovi využiť špeciálnu službu Borovi a to za cenu 7 € pri zásielkách do 10 kg a 9 € pri zásielkách nad 10 kg. O aktuálnych cenách za dopravu sa môžete informovať na telefónnom čísle 0908 709 169,.

S poistením: Za poplatok vo výške 2,9% z ceny tovaru (minimálne 2,5 €, maximálne 12 €) Vám predĺžime obdobie, počas ktorého budete môcť vrátiť bezplatne dodaný tovar a to bez uvedenia dôvodu, zo zákonných 14 na 45 dní. Tovar musí byť zabalený v originálnom obale, nepoužitý a nepoškodený, v takomto prípade ho odvezieme na vlastné náklady.

V prípade zájumu o predĺženie obdobia na vrátenie tovaru, uveďte túto informáciu v políčku "Poznámka" pri odosielaní objednávky. Príslušný poplatok Vám bude pripočítaný pri fakturácii tovaru.

Reklamácia tovaru

V prípade Vašej reklamácie budeme postupovať vždy tak, aby ste boli aj napriek vzniknutým problémom vždy spokojný. Prípadné reklamácie riešime okamžitou výmenou tovaru pri nahlásení reklamácie do 14 dní od dátumu predaja. Náklady na dopravu tovaru hradí vždy Borovi. V prípade reklamácie tovaru, alebo vrátenia tovaru nás prosím kontaktujte na: Tel.: 0908 709 169 alebo e-mailom.

Ihneď po nahlásení Vašej reklamácie obdržíte e-mailom, alebo faxom reklamačný protokol. O priebehu a vybavení Vašej reklamácie Vás budeme informovať telefonicky, alebo e-mailom.

Ceny na webe a v tlačenom katalógu

Ceny v našom internetovom obchode sú uvádzané s DPH.

Zmluvné zľavy

Veľoodberatelia,ktorí majú od Borovi potvrdenú zmluvnú zľavu, môžu s touto zľavou nakupovať z celej ponuky sortimentu s výnimkou výpredajov. V prípade nákupu už zľavneného sortimentu sa uplatňuje vždy len jedna zo zliav (zmluvná zľava, zľava na výrobku) a to tá, ktorá je vyššia a to tak, aby to bolo výhodné pre zákazníka. Zľavy sa teda nekumulujú.

V prípade akýchkoľvek otázok nás, prosím, kontaktujte.