Fólia na podlahu

Neviditeľná ochrana pre Vašu podlahu. Prečo sa mi oplatí používať? Je účinná, estetická, na zakrytej časti zabraňuje sfarbeniu (napr. obliatie, podrážka od topánok), má povrch, ktorý sa ľahko čistí a odstráni

Odporúčame pod každú stoličku, najmä do kancelárií vybavenými valčekovými stoličkami, pod našich miláčikov (pre šteniatka, mačičky, vtáky, hlodavce), aby sme podlahu ochránili od vypadajúceho krmiva, a lôžka, pod väčšie ozdobné rastliny, na ochranu každej podlahy s tvrdým povrchom, kde je podlaha vystavená opotrebovaniu a poškodeniu.

Fólia na podlahu FloorMet 1270x1270mm v tvare L lavicová. Silná, špeciálna, skoro neviditeľná samolepiaca fólia na tvrdú podlahu s hľadkým povrchom.
Fólia na podlahu FloorMet 1270x1270mm tvarovaná na mieru. Silná, špeciálna, skoro neviditeľná samolepiaca fólia na tvrdú podlahu s hľadkým povrchom.
Fólia na podlahu FloorMet 1070*1070mm v tvare štvorca. Silná, špeciálna, skoro neviditeľná samolepiaca fólia na tvrdú podlahu s hľadkým povrchom.
Fólia na podlahu FloorMet 1070*1270mm v tvare obdľžníka. Silná, špeciálna, skoro neviditeľná samolepiaca fólia na tvrdú podlahu s hľadkým povrchom.
Fólia na podlahu FloorMet ø1070mm v tvare obdľžníka. Silná, špeciálna, skoro neviditeľná samolepiaca fólia na tvrdú podlahu s hľadkým povrchom.